На озері біля с. Слабин виявлено порушників з 12 кг риби, - Чернігівський рибоохоронний патруль
15 жовтня Чернігівський рибоохоронний патруль здійснив спільний рейд з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Захід проведено на території Чернігівського району. Так, на озері поблизу с. Слабин викрито жителів м. Чернігів, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову.
Порушники з гумового човна виловили понад 12 кг риби: карась сріблястий - 10 екз., щука – 5 екз., товстолоб – 5 екз., плітка – 3 екз., білизна - 2 екз. та лин – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 4 029 грн.
На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо - оперативна група Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП будуть направлені до Чернігівського районного суду для притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуту рибу, сітки в кількості 5 од. та гумовий човен з мотором вилучено.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.