У Корюківській громаді обговорили використання інструментів місцевого розвитку та розвитку сільських територій
Днями відбулася виїзна консультація Володимира Бойка, радника з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», до Корюківської громади.
![](/uploads/24845-m.jpg)
Мета консультації – обговорити питання, які стосуються розбудови сільських територій та використання інструментів місцевого розвитку, визначити «точки росту» та потенційні загрози.
У зустрічі взяв участь Ратан Ахмедов, Корюківський міський голова, працівники апарату виконкому ради громади.
Корюківська територіальна громада - одна з найуспішніших на півночі Чернігівської області та й регіону в цілому. В основі формування її доходів - робота знаменитої фабрики технічних паперів (бренд "Слов’янські шпалери") та низка інших підприємств, насамперед теплогенеруюча кампанія Green Energy. «Саме місто Корюківка змінюється і на краще - йдеться не лише про благоустрій, та капітальний ремонт будинків бюджетної сфери (гімназія), а й видиме приватне будівництво», - зазначив Володимир Бойко.
Під час консультації особливу увагу приділили розгляду важливого питання – налагодженню регулярного транспортного сполучення з віддаленими населеними пунктами громади та сусідніх ОТГ, особливо біля кордону з Росією. На думку Володимира Бойка, розв’язання цієї проблеми може стати ідеєю для проекту регіонального розвитку в рамках конкурсу проектів, що реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Умова - договір про співпрацю між значною кількістю територіальних громад та утворення спільного комунального підприємства.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.