Зустрілись захисники Вітчизни декількох поколінь
Як і вся наша країна, цими днями Чернігівщина урочисто відзначає День захисника України. З цієї нагоди кілька поколінь захисників Вітчизни зустрілися в облдержадміністрації.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України Ігор Вдовенко нагородив Почесною грамотою обласної ради заступника голови обласного відділення української спілки ветеранів Афганістану Станіслава Віхрова. Подяку обласної ради оголошено оперуповноваженому відділу розкриття злочинів проти особи управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в області підполковнику поліції Володимиру Зеленому, інспектору-кінологу з пошуку вибухових речовин і зброї кінологічного центру Головного управління Національної поліції в області капітану поліції Роману Конопацькому, голові ветеранської організації Управління Служби Безпеки України в області Валерію Мекшуну.
Військових та ветеранів привітали в.о. командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Збройних Сил України Василь Осипчук, голова обласної організації ветеранів України, почесний громадянин Чернігівської області Анатолій Москаленко, завідуючий кафедрою військової підготовки Академії Державної пенітенціарної служби, голова Чернігівської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатоліій Кирилюк, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.
На урочисту зустріч завітав автор художніх та документальних книг про героїв війни, голова Київської обласної організації НСПУ, заступник голови Українського фонду культури Анатолій Гай. Письменник та журналіст разом зі своїм колегою та сином Юрієм півтора роки провели на фронті та зібрали матеріали для книги «Вогненні рубежі прапороносців». Під час заходу відзначено і внесок у Перемогу волонтера, пресофіцера центру оперативного командування «Північ», авторки книг про події на сході країни і полеглих героїв Олени Мокренчук.
З нагоди Дня захисника України в облдержадміністрації представлено виставку тематичних фоторобіт Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.