Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 08:13:36

Засуджено серійного крадія

12.10.2019   09:30Агенцiя

Вироком Чернігівського районного суду від 09.10.2019 місцевого жителя засуджено за вчинення 7 епізодів таємного викрадення чужого майна, поєднаного із проникненням до іншого приміщення (ч. 3 ст. 185 КК України).

Злочини чоловік вчиняв у період з листопада 2016 року по травень 2017 року, гастролюючи між селами Чернігівського району. При цьому, до приміщень, з яких скоював крадіжки, обвинувачений проникав через вікно.

Загальна сума спричиненої потерпілим шкоди склала майже 37 тисяч гривень.

В судовому засіданні обвинувачений спочатку заперечував свою причетність до крадіжок, однак, після дослідження наданих суду прокурором беззаперечних доказів вини останнього, у скоєному зізнався.

Враховуючи, що раніше чоловік вже неодноразово засуджувався за вчинення злочинів майнового характеру, наявність цивільного позову одного з потерпілих, а також відсутність обставин, що пом’якшують покарання, вироком суду йому призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Набрання вироком законної сили крадій очікуватиме в ДУ «Чернігівський СІЗО», повідомила Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини