Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра визначалася з планами подальшої роботи
Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра продовжує у черговий раз об’єднуючизусилля водокористувачів, науковців, членів громадських організацій, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванняпо вирішенню питань з управління водними ресурсами та розробки елементів плану управління річковим басейном.
10 жовтня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, яку він очолює з минулого року.
Під час засідання розглянуті питання розробки елементів плану управління річковим басейном Дніпра; створення в басейні Десни територій та об’єктів природно-заповідного фонду, міжнародного біосферного резервату та відновлення болотних комплексів; питання охорони та менеджменту Смарагдових територій в басейні Десни, а також проаналізовані впливи зміни клімату (посухи) на водні ресурси та приклади заходів з водної адаптації в басейні Десни та верхнього Дніпра.
Після затвердження плану роботи на наступний рік та прийняття важливих рішень у частині впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами члени басейнової ради відвідали Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», повідомила Наталія Купрієнко.
Останні новини Чернігівщини
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.