Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 23:30:19

"Пральний порошок та цукор", - так пояснив вміст пакетів місцевий житель

10.10.2019   11:59Агенцiя

Сьогодні, близько четвертої ранку, під час патрулювання на вулиці Рокоссовського інспектори помітили двох підозрілих чоловіків. Звернувшись до них, чоловіки пустилися навтьоки в різні сторони.

Патрульні наздогнали одного з втікачів, у якого з-за пазухи випало два пакети з невідомою порошкоподібною речовиною білого кольору.

39-річний порушник намагався запевнити правоохоронців, що це цукор та пральний порошок.

На місце події патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка і надасть подальшу правову кваліфікацію, встановить походження невідомої речовини та причетність громадянина до ймовірного правопорушення, повідомила Патрульна поліція Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини