Поліція розшукала та повернула додому зниклого підлітка
До поліції надійшла інформація про зникнення підлітка – 16-річний хлопець пішов із дому 3 жовтня і не повернувся.
Мати неповнолітнього повідомила, що син уже зникав раніше, але повертався. На пошуки підлітка орієнтували всі патрульні екіпажі, а також ювенальну поліцію.
Поліцейські почали відпрацьовувати місця можливого перебування хлопця, опитувати його друзів та знайомих. Удалося з’ясувати, що неповнолітній кілька разів виходив на зв’язок мобільним телефоном.
Отримавши дані про геолокацію його мобільного, охоронці порядку значно звузили район пошуку.
Близько опівночі один із патрульних екіпажів спільно зі співробітником ювенальної превенції розшукали неповнолітнього та повернули його додому, повідомила Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами