У Чернігові привітали працівників юридичної галузі
Сьогодні в Україні своє професійне свято відзначають юристи. Урочистості з цього приводу відбулися й у Чернігові. Правників області вітали, зокрема, виконуюча обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та голова облради Ігор Вдовенко.

— Система юстиції реформується швидко і кардинально. Змінюється і ставлення громадян до юридичної сфери. Тож бажаю, щоб кожна людина вірила у справедливість наших законів, вірила з вашою допомогою. Сил і терпіння у вашій нелегкій справі, завдяки якій формується правовий імідж нашої держави, — звернулася до присутніх Наталія Романова і вручила почесні відзнаки.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
ГАЛУШКО Ольгу Миколаївну — помічника судді Чернігівського апеляційного суду;
СОКИРКО Наталію Василівну — головного спеціаліста юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації;
ЦЕЛУЙКА Михайла Федоровича — начальника територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернігівській області.
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
БАРСЬКОВІЙ Лілії Петрівні — помічнику судді Чернігівського окружного адміністративного суду;
ВЛАСЕНКО Ірині Валентинівні — начальнику Прилуцького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;
КОСТЮКУ Ігорю Анатолійовичу — головному спеціалісту-юрисконсульту Відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
ЛАЗАРЕНКО Вікторії Григорівні — секретарю судового засідання Чернігівського окружного адміністративного суду;
МАРТИНОВІЙ Анні Володимирівні — помічнику судді Чернігівського апеляційного суду.
За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм з нагоди свята Ігор Вдовенко вручив почесну грамоту обласної ради помічниці голови Деснянського районного суду м. Чернігова Оксані Тимошенко. Крім того подяки представницького органу Чернігівщини оголошено помічнику судді Чернігівського апеляційного суду Тетяні Кашці, завідувачу експедиції Деснянського районного суду м. Чернігова Оксані Тарасовій та помічнику судді Чернігівського апеляційного суду Тетяні Семко.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).