Олександр Шкурат: Перше вересня – радісне свято дитинства
День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів. Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.
Олександр Шкурат
1 вересня – свято початку нового навчального року, перш за все, для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають у школах першокласників. На одній із таких зустрічей у чернігівському ліцеї № 32 ми й зустріли Олександра Шкурата. Як з’ясувалося депутат міської ради, член фракції Партії регіонів займається не тільки благодійністю і політичною діяльністю, а й викладацькою. Про це нам розповіла директор ліцею Людмила Василівна Тарасюк: “Олександр Володимирович Шкурат читав уроки мужності для наших учнів, тож можна і його зарахувати до нашого педагогічного колективу. А взагалі Олександр Шкурат нам всіляко допомагає і не залишив без уваги жодне наше прохання. Ми завжди раді бачити в стінах нашого навчального закладу Олександра Володимировича”.
Виступаючи перед присутніми на урочистій лінійці Олександр Шкурат побажав усім учням успіхів у навчанні, здоров’я і гарних оцінок, а також передав найщиріші привітання від першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Станіслава Прокопенка. Крім того йому випала честь передати першачкам шкільні пенали від фонду “Єдиний Світ”, а також запрошення на розважальну програму в міський Парк культури і відпочинку від благодійного фонду Олександра Соколова “Майбутнє Чернігова”.
Ми вирішили спитати депутата Шкурата, що для нього Перше вересня?
– Це свято ніби повертає на багато років назад і викликає змішані почуття. Зараз тільки з посмішкою я згадую, як мені не хотілося сідати за парту і продовжувати навчання, але на святкову лінійку завжди чекав із нетерпінням, адже там зустрічаєш шкільних друзів після тривалої перерви. Так склалося, що навчання я розпочинав у 22 середній школі Чернігова, а закінчив школу № 16, відтак я вдвічі “багатша” людина, у мене цілих два рідних класи і вдвічі більше однокласників.
Зараз я із задоволенням зустрічаюся з однокласниками, всіляко намагаюся допомагати навчальним закладам, аби забезпечити дітям належні умови навчання.
А яким Ви були у школі?
– Мабуть як і всі хлопчаки, я був непосидючим, і вчителі доволі часто робили мені зауваження, але зайвого я собі ніколи не дозволяв і завжди дослухався до порад педагогів. Закінчив школу тільки на “чотири” і “п’ять”.
Учням, вчителям і батькам хотілося б побажати терпіння і натхнення. Розпочався новий навчальний рік, а разом із ним прийдуть трудові будні, переконаний, що серед них знайдеться місце для великих і малих перемог, і через багато років ці спогади грітимуть серце. Успіхів вам!
Віктор Сірик
PR
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.