Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 23:03:21

Дотримання законодавства у земельній сфері на контролі прокуратури Чернігівської області

03.09.2012   16:37

На розширеній колегії прокуратури Чернігівської області за участю міжрайпрокурорів та керівників уповноважених державних органів обговорено стан додержання земельного законодавства в регіоні.

Як зазначила колегія, завдяки втручанню прокурорів за останні два роки державі та територіальним громадам повернуто 545 гектарів незаконно вилучених земель вартістю майже 1,2 мільйони гривень, попереджено протиправне вибуття близько 500 гектарів. За порушення законів до відповідальності притягнуто майже 200 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування, кожен другий з яких – службовець контролюючого органу.

Водночас стан законності у сфері земельних відносин потребує покращення: в області майже не розмежовано землі державної та комунальної власності, межі населених пунктів встановлено лише в одному районі, фактично не виконується закон щодо встановлення прибережних захисних смуг, меж земель природно-заповідного, рекреаційного, історико-культурного призначення та лісового фонду, що породжує передумови їх втрати державою.

Рішенням колегії визначено конкретні заходи щодо підвищення ефективності правозахисної та представницької діяльності у сфері земельних відносин.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини