Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 01:19:08

За контрабанду канабісу – 5 років в’язниці

07.10.2019   07:54Агенцiя

Завдяки належному процесуальному керівництву, а також принциповій позиції прокуратури Чернігівської області, жителя Київської області засуджено за контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу.

Вказаний злочин чоловік вчинив у вересні 2015 року.

Так, прямуючи з України до Російської Федерації, обвинувачений намагався перемістити через митний кордон України особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс масою в перерахунку на суху речовину 7,450 г.

Однак, в ході проведення поглибленого прикордонно-митного огляду, у зоні митного контролю митного посту «Нові Яриловичі», правоохоронці виявили та вилучили поліетиленовий пакет з меленою кавою, до якого і був поміщений наркотичний засіб.
Після повідомлення чоловіку про підозру, він залишив територію України та довгий час переховувався в Російській Федерації, де був затриманий торік та виданий компетентним органам України у 2019 році.

У липні цього року прокурором регіональної прокуратури обвинувальний акт стосовно втікача скеровано до суду за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305, ч. 2 ст. 309 КК України.

За результатами судового розгляду, Ріпкинським районним судом, взявши до уваги беззаперечні докази прокурора, обвинуваченого визнано винуватим у скоєнні інкримінованих злочинів та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини