У Чернігові оголошується конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради оголошує конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова в рамках реалізації Програми «Молодь міста Чернігова на 2017-2020 роки».
Конкурс оголошується за наступними напрямками:
заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн;
профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн;
заходи з активізації молодіжного середовища» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.
Реалізація програм відбудеться у 2020 році.
Термін подачі заявок (за затвердженою формою) – до 17:00 год 1 листопада 2019 року. Заявки приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
Додаткова інформація за телефонами: 774-000, 774-134 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради) та ел. скринька: molod@chernigiv-rada.gov.ua.
Останні новини Чернігівщини
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression