Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 16:55:58

У Чернігівській області учасники бойових дій отримали у власність понад 9,8 тис. га земель

03.10.2019   09:11Агенцiя

На сьогодні у Чернігівській області учасники бойових дій отримали у власність 6 753 земельні ділянки загальною площею більше 9,8 тис. гектарів.

Для ведення особистого селянського господарства військовикам надано 4 896 ділянок загальною площею 9,58 тис. гектарів. Для ведення садівництва бійці отримали 1 857 ділянок загальною площею 221,15 гектара.

Найбільше ділянок військовослужбовці отримали у Чернігівському (1 717 ділянок загальною площею 757,69 га), Прилуцькому (711 – площею 1,34 тис. га), Ніжинському (587 – площею 946,09 га), Ріпкинському (544 – площею 1,08 тис. га) районах Чернігівської  області.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій до сьогодні, у Чернігівській області бажання отримати землю виявили 14 625 військових.
За результатами розгляду заяв бійцям надано 10 866 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 15,4 тис. гектарів.

Найбільше дозволів учасники бойових дій отримали у Чернігівському (3 307 дозволи на площу 1,7 тис. га), Прилуцькому (1 151 – на площу 2,15 тис. га), Ніжинському (749 – на площу 1,2 тис. га) та Ріпкинському (712 – на площу 1,3 тис. га) районах Чернігівщини, інформує прес-служба Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини