В обласному центрі вітали ветеранів
Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня, за ініціативою Організації Об’єднаних Націй, у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Це свято – гарний привід висловити вдячність ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, багаторічну самовіддану працю, знання та мудрість.
З цієї нагоди в обласному молодіжному центрі вітали заслужених ветеранів праці, учасників бойових дій та дітей війни.
Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв-земляків, які віддали життя за волю й незалежність України, та поклали квіти до меморіальних стел загиблим бійцям АТО/ООС.
Під час заходу відзначили кращі районні ветеранські організації. За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху нагороди отримали Бахмацька, Сновська та Чернігівська районні організації ветеранів. Відзнаки «Почесний ветеран Чернігівщини» та грамоти вручили активістам ветеранського руху, дітям війни.
Святкового настрою присутнім додала концертна програма. Для гостей заходу звучали українські пісні у виконанні ветеранських хорових колективів з Мени, Сосниці, Сновська, Козельця і Городні.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.