Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 11:02:16

Сьогодні – останній день голосування за проекти Бюджету участі-2019

30.09.2019   11:24Агенцiя

Сьогодні – останній день голосування за проекти Бюджету участі (Громадського бюджету), які подані в цьому році і будуть реалізовані в наступному.

Онлайн-голосування триватиме до кінця доби 30 вересня. Воно відбувається на загальноукраїнській інтернет-платформі «Громадський проект». Ідентифікація голосуючого як жителя міста Чернігова проводиться через ID-банкінг або через ЕЦП.

Також сьогодні ще працюють пункти для голосування, де зробити це можна за паспортом.

Станом на 9 годину 20 хвилин 30 вересня серед великих проектів лідирують №4 (Центр дозвілля та відпочинку осіб з інвалідністю та людей поважного віку, 2077 голосів) і №41 (Реконструкція спортивного майданчику, 1833 голоси).

Серед малих проектів найбільше голосів на цей час чернігівці віддали за №93 (Мобільний пункт харчування бездомних та малозабезпечених осіб м.Чернігова – 1305 голосів), №11 (Культурно-просвітницький центр для вразливих верств населення "Наша сила в єдності" – 1022 голоси),  №91 (Чіпування домашніх та безпритульних тварин. Крок до гуманності. Крок до відповідальності. – 1068 голосів).

Загалом переможцями голосування стануть стільки проектів з найбільшою кількістю голосів, на скільки вистачить суми коштів, яка дорівнює 1% планових доходів міського бюджету на поточний рік. Зараз це близько 20 млн грн, з яких 15% (порядку 3 млн грн) передбачена на виконання малих проектів і решта (порядку 17 млн грн) – на виконання великих.  Тобто, за приблизними підрахунками, «пройти» мають 11-13 малих проектів з найбільшою кількістю голосів і стільки ж великих.

Разом з тим, навіть без перемоги велика кількість голосів чернігівців, відданих за проект, свідчитиме всім про важливість ідеї, підтримку її громадськістю і доцільність її втілення, повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини