Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 05:22:28

В Чернігові відбулася презентація книги про історію чернігівського райвідділу внутрішніх справ

03.09.2012   08:49

В приміщенні Чернігівського районного відділу внутрішніх справ відбулася презентація книги «Через роки та відстані», написаної міліцейським колективом та ветеранами органів внутрішніх справ, які стояли біля витоків становлення підрозділу.

презентація книги про історію чернігівського райвідділу внутрішніх справ

презентація книги про історію чернігівського райвідділу внутрішніх справ

На святкові заходи прийшли працівники Чернігівського райвідділу, журналісти, пенсіонери, творчий колектив, який приклав значних зусиль до написання твору про історію, роботу і розвиток міліції Чернігівського району.

Відкрив урочисте зібрання начальник Чернігівського райвідділу міліції Сергій Бондар, він висвітлив хід творчого процесу написання книги, збір матеріалів, опрацювання архівів та спілкування з ветеранами.

Сергій Віталійович підкреслив, що метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.

Підполковник Сергій Бондар зауважив, що книга мала на меті висвітлити ті моменти міліцейської роботи, які як правило залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Як і годиться, одним з перших читачів нової книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю ознайомився з книгою від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

В залі були присутні колишні начальники райвідділу, відділів і служб, а також молоді співробітники, гості. Багато ветеранів упізнали в оповіданнях себе і своїх товаришів, їм було приємно згадати часи своєї молодості в райвідділі. Зовсім нещодавно в області побачила світ книга Міліція Чернігівщини, там теж був розділ про Чернігівський райвідділ, але не в тому обємі, як цього хотілося б. Тому працівники Чернігівського райвідділу спільно з ветеранами вирішили опрацювати архіви, записати спогади пенсіонерів і розширити оповідь про свій підрозділ. В книгу вкладено не тільки маса роботи, а й серце тих, хто її писав. Сергій Віталійович Бондар, як керівник і координатор проекту, звернувся до джерел, до історії, без якої не буде майбутнього. Великий плюс, що у збиранні матеріалів брали участь і молоді співробітники, які тільки-но прийшли на службу.

Ця книга нині дуже цінна і своєчасна, молоді міліціонери, як і цивільна молодь, яка прочитає цей твір, побачить образи справжніх чоловіків, синів рідної землі, що стояли на сторожі Закону, боролися за справедливість, захищали правду.

Співавтори книги у своїх виступах підкреслили, що в нинішні непрості часи вкрай важливо аби молоді міліціонери могли прочитати, з якими труднощами стикалися їх діди у післявоєнні часи, як знаходили час і для роботи, і для навчання, і для занять громадською діяльністю. Вони висловили впевненість, що праця не загубиться на полицях, а стане популярною настільною книгою кожного співробітника. Книга вдало презентує міліціонера не тільки як озброєного представника виконавчої влади, а і як творчу особистість зі складним внутрішнім світом та переживаннями. Читачі найдуть у книзі не тільки невідомі факти з історії міліції, а й масу цікавих розповідей.

Невдовзі кожен міськрайвідділ та підрозділ УМВС отримає примірники книги, аби працівники, ветерани та всі бажаючі змогли ознайомитися з цим виданням.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.