Депутати Чернігівської міськради створять робочу групу для напрацювання методики обліку та надання земельних ділянок учасникам АТО
Робочу групу з депутатів міської ради, метою якої буде напрацювання механізму (методики) обліку та надання земельних ділянок учасникам АТО, створять при Управлінні земельних ресурсів Чернігівської міської ради. Таке доручення стало одним з підсумків сесійного засідання міської ради 26 вересня.
Відповідне доручення депутати ухвалили у відповідь на запит одного з депутатів щодо існуючої практики розподілу земельних ділянок між учасниками АТО.
На підкріплення цього запиту в сесійному залі виступив заслужений ветеран АТО, який говорив про можливі, на його думку, несправедливості в існуючому підході до розподілу.
У той же час Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко нагадав свою принципову позицію в цьому питанні. Вона полягає у тому, що міська рада надає Раді ветеранів зал для засідань та інші технічні можливості для роботи, але безпосередньо розподілом ділянок займаються самі ветерани. Саме вони краще за інших знають про всі заслуги та обставини проходження служби один одного, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.