Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 00:15:03

За реагування прокурора трьом випускникам навчального закладу виплачено 29 тис грн

30.09.2019   08:08Агенцiя

Встановивши факт порушення прав випускників навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ювенальними прокурорами негайно відреаговано шляхом вжиття заходів представницького характеру.

Позовна заява прокурора обґрунтована, зокрема, нормами ч. 7 ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», відповідно до якої діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечуються одноразовою грошовою допомогою у розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку за рахунок навчального закладу або відповідної установи.

Незважаючи на вищевказані приписи законодавства, 5 випускникам із числа дітей пільгової категорії, визначена Законом допомога в розмірі майже 50 тис грн, виплачена не була.

З метою усунення виявлених порушень Чернігівською місцевою прокуратурою направлено до суду позовну заяву про зобов’язання навчального закладу нарахувати та виплатити своїм випускникам одноразову грошову допомогу у розмірі, визначеному Законом.

Правомірність позиції прокурора була підтверджена рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду, яким позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

Наразі, завдяки реагуванню прокурора, вже троє випускників отримали одноразову грошову допомогу в розмірі 29 тис грн, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини