Увага! Конкурс на місцеве радіомовлення
З 20 вересня триває прийом документів на участь у конкурсі на місцеве радіомовлення.
ЧАСТОТИ по Чернігівській області:
м.Чернігів - 92.2 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м.Бобровиця- 88.9 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м.Гончарівське- 90.7 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м.Линовиця - 98.4 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м. Носівка- 91.3 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м.Парафіївка - 90.2 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
м.Срібне- 101.7 FM - 0.1 кВт - 24 год/добу
ВИМОГИ ДО ПРОГРАМНОЇ КОНЦЕПЦІЇ
- не менше 15% від мовлення - інформаційні передачі місцевої
тематики;
- мовлення виключно українською мовою;
- дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовника чи
"Армії ФМ";
- обов'язкове системне оповіщення при надзвичайних ситуаціях;
- забезпечення високої якості мовлення.
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ
20 вересня - 21 жовтня 2019 р., м. КИЇВ, вул. ПРОРІЗНА, 2
ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ
до 20 грудня.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.