Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 22:52:17

Електрокари, 3D-принтери, хімічні досліди та багато іншого - у Чернігові вже вдруге провели "Науковий пікнік"

23.09.2019   10:56Агенцiя

На ньому цього року було аж 26 цікавих локацій.

Різні факультети вузів нашого міста, а також громадські організації, навчальні центри, спілки та підприємства показали відвідувачам цікавинки зі сфер своєї діяльності. Формат був інтерактивним – про експонати можна було не тільки поговорити з тими хто їх представляв, а й випробувати багато процесів особисто.

Наприклад, можна було вживу побачити роботу 3D-принтера і самому помалювати 3D-ручкою, а також почути від студентів ЧНТУ, як у самому вузі сканують моделі для такого принтера розміром з дорослу людину. Можна було поїздити на електрокарі, а також побачити, як його заряджають або підкачують колеса.

Поряд відвідувачі потрапляли в цілу криміналістичну лабораторію і могли побачити, як спеціальний магнітний порошок робить видимими їхні відбитки пальців. Неподалік – провести хімічні досліди, роздивитися в мікроскоп рот мухи і потримати в руках мінерали, про які майже всі чули, але ніколи в житті їх не бачили.

Ті, хто прийшов з малими дітьми, міг знайти для них багато дитячих локацій – від розваг з дуже креативними саморобними «розвивайками» від факультету дошкільного навчання Чернігівського колегіуму до рухливих ігор у надувній кулі та виступів ростових ляльок.

Потужні мотоцикли, ергономічні сучасні моделі електровелосипедів, електромобілі – все це теж демонструвалося, обговорювалося з фахівцями і було доступним без правила «руками не чіпати».

Окрему велику локацію з живими птахами створив чернігівський клуб, який об’єднує ентузіастів розведення голубів. 

І це ще далеко не весь перелік того, що можна було побачити, обговорити, потримати в руках, випробувати на собі.

Організатором «Наукового пікніку», як і рік тому, вуступило Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини