Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 04:31:11

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

16.09.2019   13:04Агенцiя

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Головував на засідання чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Він оголосив, що на сесійне засідання міської ради, яке відбудеться 26 вересня 2019 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул.Магістратська, 7), виноситься 15 питань. «Маємо надзвичайно напружений і складний порядок денний», - попередив міський голова.

Ознайомитися з переліком цих питань можна, зокрема, в розпорядженні міського голови про скликання сесії, яке оприлюднене на веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

У цьому ж розділі у загальному доступі до кожного з цих питань є проект рішення, підготовлений профільним структурним підрозділом міської ради.

Також протягом цього та наступного тижня всі питання розглядатимуться профільними депутатськими комісіями, графік засідань яких теж оприлюднений на веб-порталі.

Окрім того, на засіданні Погоджувальної ради Владислав Атрошенко повідомив, що додатковим питанням на сесії може стати кадрове – щодо дострокового складення повноважень секретаря міської ради, який повідомив про свій намір написати таку заяву.

- В принципі, у нас з Максимом Петровичем нормальні робочі стосунки були і лишаються. Він раніше казав про це бажання - я запропонував йому дочекатися парламентських виборів і він дослухався. Зараз, якщо Ваше рішення зміниться – ще попрацюєте, якщо Ви подасте заяву – будемо її розглядати. Представників фракцій я просив би це питання не загострювати, серйозних розбіжностей у нас немає, - зазначив він.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини