Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 20:32:30

Протягом тижня у браконьєрів вилучено понад 50 кг незаконно добутої риби та 25 од. заборонених знарядь лову

12.09.2019   12:30Агенцiя

У період з п’ятого по 12 вересня інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 19 порушень рибоохоронного законодавства, в тому числі одне з ознаками кримінального правопорушення.

Так, було складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), три - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), два - за ч. 1 ст. 85 - 1 КУпАП (збут заборонених знарядь лову) та один - за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім того, складено один акт виявлення безхазяйного майна, згідно якого з водойми вилучено 5 од. сіток та 5 кг риби.

«Всього у порушників вилучено 53 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 25 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 11 767 грн», - наголосив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, восьмого вересня під час перевірки місць торгівлі на авторинку у м. Чернігів виявлено двох чоловіків, які продавали заборонені знаряддя лову На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 85 - 1 КУпАП. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 153 до 357 грн. Заборонені знаряддя лову: 2 од. сіток поріжних та одну сітку «жак» вилучено.

Дев’ятого вересня в ході проведення рибоохоронного рейду водоймами Борзнянського району викрито місцевого жителя. Правопорушник на р. Борзенка, поблизу м. Борзна здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову. До сіток браконьєра потрапило 7 кг риби: карась сріблястий - 24 екз., лин - 5 екз. та карась золотий (червонокнижний) – 4 екз. Збитки становлять 2 323 грн.

Складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП направлений до Борзнянського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності. Незаконно добута риба та заборонені знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.