Чернігівська митниця: про боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил
Протягом січня-серпня за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 855 справ про порушення митних правил (далі – ПМП), загальною вартістю предметів ПМП – понад 3,2 млн грн (за січень-серпень 2018 року – 1387 справ про ПМП на суму близько 16 млн грн).
Отже, спостерігається тенденція в частині зменшення кількості справ про ПМП, а також зменшення вартісних показників за предметами правопорушень, в порівняні з минулим роком.
Кількість заведених справ з реально вилученими предметами ПМП – 163 справи (січень-серпень 2018 року – 127 справ).
Загальна вартість реально вилучених предметів ПМП в даних випадках склала більше 3 млн грн, тоді як в січні-серпні минулого року дана вартість становила близько 16 млн гривень.
Протягом січня-серпня 2019 року переважно вилучались такі категорії предметів ПМП: промислові товари, сировини й матеріали (2,5 млн грн), транспортні засоби (321,4 тис грн), продовольчі товари та сільгосппродукція (майже 273 тис грн).
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.