Задоволено апеляційну скаргу прокурора у справі про відшкодування збитків, заподіяних кримінальним правопорушенням
Завдяки активній участі прокурорів Чернігівським апеляційним судом у повному обсязі задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури в інтересах Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області» про відшкодування громадянином майже 39 тис грн витрат на стаціонарне лікування правоохоронця, потерпілого від кримінального правопорушення.
З’ясовано, що потерпіла як працівник органу поліції, знаходилася на лікуванні після струсу головного мозку, отриманого внаслідок спричинених їй засудженим тілесних ушкоджень, що підтверджується наявними у справі належними і допустимими доказами.
Відтак, суд апеляційної інстанції визнав обґрунтованими вимоги прокурора щодо стягнення вартості лікування потерпілої за вказаний у позові період.
Зверненню прокурора до суду передувало ухвалення Новозаводським районним судом м. Чернігова вироку від 12.11.2018, яким чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області інформує, що робота органів прокуратури із зазначених питань триває.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.