Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 02:04:53

За недотримання законодавства порушникам доведеться сплатити понад 2 мільйони гривень штрафних фінансових санкцій

10.09.2019   08:11Агенцiя

На Чернігівщині 1715 суб’єктів господарювання мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Загалом діючих ліцензій 4769, в тому числі: на алкогольні напої - 2750, на тютюнові вироби - 2019.

Працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Чернігівській області з початку поточного року проведено 122 перевірки дотримання вимог ЗУ  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

За результатами перевірок виявлено 109 фактів порушень. Зокрема, торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні, торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії, зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях не внесених до Єдиного реєстру тощо.

До порушників застосовано штрафних фінансових санкцій на загальну суму понад 2 мільйони гривень, інформує Сектор комунікацій ГУ ДПС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини