СБУ викрила незаконне зберігання арсеналу військових засобів ураження
У Чернігівській області викрито та блоковано протиправне зберігання та збут зброї та боєприпасів.
Оперативники Служби безпеки України встановили, що приватний підприємець з обласного центру незаконно зберігав військові засоби ураження для реалізації, зокрема через мережу «Інтернет».
Під час санкціонованих слідчих дій у гаражному приміщенні та помешканні фігуранта справи правоохоронці вилучили три кулемети Дегтярьова Піхотних, чотири гвинтівки калібру 7,62 мм, прицільний пристрій до переносного протитанкового ракетного комплексу Метис, понад 1200 набоїв різного калібру, глушники до автомату АК-74. Також виявлено вибухонебезпечні предмети, ударно-спускові механізми до автомату АКМ, комплектуючі до різної зброї та устаткування для відновлення і переобладнання засобів ураження.
Вилучену зброю та боєприпаси направлено на експертизу.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.
Перевіряється інформація щодо можливого надходження засобів ураження з району проведення операції Об’єднаних сил.
Викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області, інформує прес-група управління СБ України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.