Триває підготовка до Прилуцького міжрегіонального Воздвиженського ярмарку
4 вересня відбулося засідання організаційного комітету Воздвиженського ярмарку 2019 року, проведення якого планується цьогоріч на тиждень раніше ніж в минулому — 21-22 вересня.
Учасники оргкомітету внесли низку пропозицій до плану заходів та визначилися з відповідальними за інфраструктуру, торговельну та культурно-масову сфери дійства.
Ярмарок відзначатиме свій вісімнадцятий день народження, під час святкування якого оргкомітет планує проведення як традиційних, так і нових культурно-масових розважальних заходів.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко проінформувала членів організаційного комітету щодо плану заходів із відзначення у 2019 році 76-ї річниці визволення міста Прилуки від нацистських окупантів 18 вересня та проведення культурно-масових дійств під час проведення Прилуцького міжрегіонального Воздвиженського ярмарку 21 та 22 вересня.
Олександр Сивенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проінформував присутніх про систему он-лайн реєстрації учасників ярмарку та зазначив, що система має запрацювати з 5 вересня.
Також члени організаційного комітету розглянули орієнтовну схему розміщення торговельних і розважальних точок.
Зовсім скоро прилучани та учасники заходу зможуть ознайомитися з остаточним варіантом схеми розміщення та планом заходів 18-го Прилуцького міжрегіонального Воздвиженського ярмарку, повідомив Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.