Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 12:39:44

У Варвинському районі поліція знешкодила озброєного ножем різуна

05.09.2019   08:22Агенцiя

Чоловік у неадекватному стані порізав ножем сусідів та своїх колишніх родичів. Одна жінка від завданих поранень померла. Поліція взяла штурмом будівлю і врятувала селян від розправи.

До Варвинського відділення поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл відбувається конфлікт між сусідами та вже є постраждалі. На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи районного відділення поліції та ГУНП на чолі з начальником Головного управління Нацполіції Едуардом Альохіним та його заступником Євгеном Гончаровим.

Поліцейські швидко відновили перебіг подій, який призвів до трагедії. Чоловік з ножем влаштував конфлікт із сусідами, які проживають в іншій половині цього будинку. Нападник повністю не контролював себе і перебував у неадекватному стані. Під ніж колишнього бійця АТО потрапили двоє сусідів - чоловік і жінка, після чого він повернувся до помешкання колишніх родичів у іншу частину будинку. Чоловік без розбору став наносити удари близьким, які дивом вирвалися на вулицю та викликали поліцію і «швидку». Але лікарі не змогли врятувати життя пораненій жінці, вона померла в реанімації.

Деякий час нападник з ножем бігав по селу, погрожуючи односельцям та навіть спробував підпалити сільраду.

Дещо прийшовши до тями, лиходій повернувся на місце злочину й  забарикадувався в кімнаті. Усвідомлюючи небезпеку, яку становить чоловік для жителів села, поліцейські прийняли рішення брати оселю штурмом. В результаті чітко проведеної операції правоохоронці знешкодили лиходія, наразі він дає покази слідчому.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального Кодексу України (навмисне вбивство). Триває досудове розслідування, повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини