Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 23:32:44

Усі основним пріоритетом указали здоров’я

30.08.2012   08:32

У ході опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в січні п.р, вивчалася думка жителів області щодо першочергових напрямів спрямування можливих додаткових коштів.

Респондентам було запропоновано визначити три пріоритетні напрями. При значному збільшенні доходів, більше половини домогосподарств спрямувала б додаткові кошти в першу чергу на поліпшення житлових умов; близько половини – на лікування та відпочинок; майже два з п’яти – на придбання побутової техніки; кожне четверте – на покращення харчування, купівлю одягу, взуття та на накопичення; кожне шосте – на отримання освіти; кожне восьме – на придбання автомобіля.

У порівнянні з 2010 р. скоротилися частки респондентів, які витратили б додаткові кошти на купівлю одягу та взуття, їжі та на отримання освіти. Разом із тим зросли частки респондентів, які спрямували б кошти на відпочинок, придбання побутової техніки, придбання житла й автомобіля, на накопичення та лікування.

Одностайною була думка респондентів щодо найважливіших для них соціальних та особистих цінностей. Усі групи домогосподарств основним пріоритетом указали здоров’я (81%), другим – сім’ю та дітей (59%), третім – впевненість у завтрашньому дні та матеріальний добробут (по 33%).

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.