Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 15:21:43

Колишній безробітний організовує дитячий відпочинок

29.08.2019   09:25Агенцiя

Найкращі ідеї для бізнесу народжується у професіоналів – людей, які чогось досягли в тій чи іншій сфері. Підтвердженням цього є історія колишнього безробітного, який за сприяння Чернігівського міського центру зайнятості відкрив власну справу у сфері організації дитячого відпочинку.

Протягом 16 років Сергій працював за освітою – в педагогічній сфері. До звільнення очолював кафедру фізичної підготовки в одному з навчальних закладів міста. Займаючи активну життєву позицію, чоловік не обмежував себе роботою в стінах закладу. Волонтерська діяльність в рамках дитячо-юнацької громадської організації дозволила набути цікавого досвіду у проведенні спортивних та культурно-масових заходів для молодого покоління.

Опинившись без роботи, Сергій звернувся до міського центру зайнятості. Враховуючи професійні знання, досвід та організаторські здібності безробітного, кар’єрний радник серед інших варіантів працевлаштування запропонував розглянути можливість відкриття власної справи.

Як виявилось, про ідею монетизувати набутий досвід в організації дитячого дозвілля  Сергій задумувався й раніше, проте стримуючим фактором виступала відсутність фінансової основи. Отож можливість отримати для реалізації своєї бізнес-ідеї виплату допомоги по безробіттю одноразово стала переконливим аргументом для втілення задуманого у життя.

Підприємницька діяльність Сергія полягає у розробці та впровадженні на базі дитячих таборів різноманітних спортивних, театральних вистав, концертів і виступів.

Він переконаний, що дитячий табір – це не лише відпочинок і оздоровлення, але і можливість розвитку емоційного та соціального інтелекту дитини. Маючи спеціальну освіту, підприємець компетентно підходить до вирішення цих завдань.

Сьогодні він активно співпрацює з базою відпочинку «Водограй», яка знаходиться у мальовничому куточку Закарпатської області – селищі Чинадієво.

Останні новини Чернігівщини

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення)

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення) 10:35

За церковним календарем 19 січня відзначають Богоявлення Господнє, хрещення Ісуса Христа і освячують воду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини