Міський голова Чернігоів поліції: Вирішуйте проблему з гральним бізнесом
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко закликав міський відділ поліції вживати заходів щодо незаконного грального бізнесу, який працює під вивісками лотерей. Про це говорилося 27 серпня на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
«На рівні України всі вже знають, що, можливо, вище керівництво силових структур «кришує» гральний бізнес, який заборонений в Україні, - висловив свою думку міський голова Владислав Атрошенко. - І такі приміщення, які працюють як лотерейні заклади, насправді - це гральні заклади. Є сподівання, що нова влада на рівні держави почне вирішувати це».
На думку мера, це реально небезпечні речі. Коли бізнес законний, його контролює та регулює держава. І у такому випадку є мінімум ситуацій, коли, приміром, хтось із дому виносить останні речі. І грають більш заможні люди, які можуть собі це дозволити.
«В країні, у якій гинуть люди за незалежність, з іншого боку в такій кількості поширені гральні заклади, поширюються наркотики. Це зазіхання на честь правоохоронних органів і навіть на честь всієї держави, яка хоче бути європейською. Тому звертайте на це увагу», сказав міський голова.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression