Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 15:02:23

Щоб перевести платників податків на електронну звітність, податкова працює з 8 до 20

29.08.2012   17:36Агенцiя

Податкова нагадує про можливість отримання безкоштовних ключів для електронної звітності

На  сьогоднішній день у ДПІ м. Чернігові ДПС 97,5% платників ПДВ вже на практиці відчувають її переваги електронної звітності. А 60% платників податку на прибуток усвідомили зручність дистанційної податкової звітності.

До  речі, при ДПІ у м. Чернігові  вже діє сектор реєстрації користувачів сертифікації ключів ІДД ДПС. Відповідно до Регламенту АЦСК ІДД ДПС, затвердженого Головою ДПС України, надає послуги електронного цифрового підпису з безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

За два з половиною місяці роботи АЦСК ІДД ДПС зареєстрував та надав послуги більше ніж 33,9 тис. клієнтів та сформував понад 72,9 тис. посилених сертифікатів.

Найбільшим  попитом сервіс користується у фізичних осіб - підприємців (20364 клієнтів, що складає 60%). Електронна звітність дозволяє значно економити час. Крім того, програмне забезпечення електронної звітності автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності, дає підказки щодо заповнення того чи іншого показника податкової звітності тощо.

Працюють  співробітники сектору кожен  день з 9-00 до 20-00, у п'ятницю до 18-15, за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. №14, телефон за довідками 774927, а також необхідну інформацію розміщено на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

За інформацією ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці?

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи: як держава планує залучити їх до ринку праці? 11:35

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

10 модульних укриттів планують встановити поруч із зупинками громадського транспорту 11:31

Про це повідомив під час загальноміської наради 23 квітня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. Зараз у місті вже є шість таких захисних споруд і їх кількість збільшать коштом міського бюджету до 16.

 Корюківські поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який чинив домашнє насильство щодо своєї матері

Корюківські поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який чинив домашнє насильство щодо своєї матері 11:28

Житель Корюківського району за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.