Три роки за тисячу доларів
Набув чинності вирок Деснянського районного суду м.Чернігова за кримінальною справою, порушеною обласною прокуратурою за матеріалами СБУ стосовно начальника обласної інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю, який вимагав та одержував хабарі від фізичних та юридичних осіб.
У вересні 2011 року співробітники УСБУ затримали чиновника “на гарячому” у його службовому кабінеті після одержання частини хабара у розмірі тисячі доларів США від керівника комерційної структури за збереження ліцензії на здійснення господарської діяльності у будівельній сфері.
Також у ході розслідування кримінальної справи було встановлено й інший факт отримання хабара. За дві тисячі доларів США посадовець погодився прискорити процедуру оформлення документів про введення будівельного об’єкта в експлуатацію.
Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 та ч.3 ст.368 (одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Крім того засудженого позбавлено 9 рангу державного службовця.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.