Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 10:17:33

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 19 порушень рибоохоронного законодавства

22.08.2019   12:17Агенцiя

У період з 15 по 22 серпня інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 19 порушень правил рибальства. Так, було складено 13 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та чотири - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

Крім того, складено два акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 15 од. сіток та 13 кг риби.

Всього у порушників за тиждень вилучено 34 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 40 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 3 383 грн.

Для прикладу, 15 серпня на озері біля с. Друцьке Чернігівського району викрито жителя с. Рівнопілля, який виловлював рибу за допомогою 9 од. сіток. Порушник в протизаконний спосіб виловив 4 кг риби: карась сріблястий – 9 щт. та лин – 5 шт. Збитки склали 748 грн.

16 серпня на озері в урочищі «Замглай», поблизу селища Замглай Ріпкинського району виявлено місцевого жителя. Чоловік сіткою виловив 65 шт. карасів сріблястих загальною вагою 9 кг. Збитки, завдані рибному господарству, склали 1 105 грн.

У правопорушників вилучені заборонені знаряддя лову та незаконно добута риба. Протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП направлені до районних судів області для притягнення винних осіб до відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.