Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:04:56

Нові вказівники на будинках з'являються на Перемоги, Миру, Шевченка і Рокоссовського

17.08.2019   11:51Агенцiя

Зараз працівників, які монтують нові вказівники на будинках у Чернігові, можна побачити за роботою на проспекті Перемоги. А найближчим часом можна буде – на проспекті Миру, вулицях Шевченка і Рокоссовського. З вересня і до кінця року на всіх цих вулицях уніфікують і таблички з номерами будинків.

Вказівники вулиць нового формату в Чернігові встановлюються вже другий рік поспіль. У першу чергу, відповідно до законодавства, вони оновлені на переіменованих вулицях. Минулого року ними були охоплені такі вулиці з висотною забудовою, а в травні-червні цього року – всі переіменовані вулиці приватного сектору. Тільки в приватному секторі таких вулиць 86, нових табличок з назвами – по дві на кожну. Також цього року нові таблички з назвами вулиць змонтовані на перехрестях і знакових будівлях центральної частини міста.

За словами підрядника, зараз виготовлено 511 вказівників з назвами вулиць, змонтовано вже близько 400. Плюс у процесі виготовлення – номери будинків.

На жаль, вже трапився й прикрий випадок, коли будинок з новим вказівником господарі ремонтували і при цьому нову табличку понівечили й викинули. Чернігівська міська рада просить містян не допускати таких випадків. Адже це – майно громади, у яке вкладені кошти платників податків, тобто кожного з нас. При проведенні ремонтів табличку можна зняти й потім встановити знов. Якщо з цим виникають технічні труднощі, за консультацією або допомогою можна звертатися до профільного відділу міського управління ЖКГ за тел. 941-543, повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини