Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 23:29:11

За крадіжки та грабежі чужого майна в магазинах Чернігова

16.08.2019   16:10Агенцiя

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури у суді доведено вину місцевого мешканця, якому інкримінували відкрите викрадення чужого майна вчиненого повторно, а також таємних викрадень чужого майна, вчинених повторно з магазинів м. Чернігова.

У судовому засідання встановлено, що обвинувачений, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності, здійснив 2 таємних заволодінь чужого майна в магазинах м. Чернігова, а саме планшетом та гаманцем з грошовими коштами, а також відкрите викрадення грошових коштів з каси магазину м. Чернігова.
   
Прокурор у судовому засіданні врахувавши позицію потерпілих, а також дані, що характеризують особу обвинуваченого, орієнтував суд на призначення покарання пов’язаного з позбавленням особистої свободи обвинуваченого.
   
Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини