Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 10:48:50

Підозрюваного у вбивстві військовослужбовця на Чернігівщині взяли під варту

14.08.2019   14:16Агенцiя

За клопотанням військової прокуратури Чернігівського гарнізону старшого сержанта, що підозрюється у вбивстві співслужбовця, взято під варту без альтернативи застави.

Кривавий інцидент стався в ніч з 9 на 10 серпня 2019 року на території військового об’єкта - Чернігівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.  В спальному приміщені між двома військовослужбовцями виник конфлікт.

Старший сержант вважав, що як військовослужбовець військового комісаріату не може бути відряджений для виконання служби до військової частини. Старшина ж доводив правомірність і необхідність такого відрядження.

Під час спільного вживання алкоголю, підозрюваний відреагував на образи особистого характеру з боку потерпілого та  наніс старшині один удар ножем в груди зліва,  спричинивши тілесні ушкодження несумісні з життям.

Після цього нападник втік з місця події. Втім завдяки злагодженим оперативно-розшуковим заходам був затриманий в Чернігівському районі Чернігівської області.

Наразі в кримінальному проваджені тривають слідчі дії, повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини