Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:07:59

У першому півріччі на Чернігівщині хлопчиків народилося більше, ніж дівчаток

28.08.2012   12:47Агенцiя

За січень–червень 2012р. в обласному центрі народилося 1307 немовлят (705 хлопчиків та 602 дівчинки), що на 6,9% більше, ніж у січні–червні 2011р.

Показник народжуваності збільшився з 8,3 до 8,9 у розрахунку на 1000 наявного населення. Переважна більшість жінок народили першу (57,2% усіх народжених) та другу дитину (35,7%). Зважилися народити третю та більше дитину 93 жінки. Майже кожен п’ятий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Наймолодшою мамою стала 16-річна чернігівка. Середній вік жінок, що народжували, складав 27,7 року.

У січні–червні 2012р. в місті померло 1680 осіб проти 1625 рік тому. У розрахунку на 1000 наявного населення рівень смертності склав 11,4.

За цей період у м.Чернігові зареєстровано 640 шлюбів, що на 15,7% менше, ніж у січні–червні 2011р. (вірогідно тому, що 2012 рік – високосний).

За розрахунками, на 1 липня 2012р. в обласному центрі проживали 296,1 тис. осіб.
 

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини