Відбулося урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо місцевої пожежної команди
10 серпня у с. Високе Височанської сільської об’єднаної територіальної громади Борзнянського району відбулося урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо та передача громаді пожежного автомобіля АЦ-40(130)63Б від Управління ДСНС України у Чернігівській області.
![](/uploads/24268-m.jpg)
У заході взяли участь голова Борзнянської районної ради Віктор Горбащенко, голова сільської об’єднаної територіальної громади Любов Норикова, заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло, начальник Борзнянського районного сектору У ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Олег Горбащенко, а також почесні гості та громадськість.
"На сьогодні, до штату протипожежного підрозділу Височанської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли 12 вогнеборців. Вони пройшли курс навчання за 140-годинною спеціальною програмою на базі навчального пункту У ДСНС України у Чернігівській області за участі польських колег, здали заліки з теоретичної та практичної підготовки й отримують посвідчення встановленого зразка. Навчання проводилося за Ініціативи "Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України", що здійснюються Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща разом з партнерами в рамках Програми "U-LEAD з Європою", - зазначив в своєму виступі під час урочистостей заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло.
В ході урочистостей особовий склад місцевої пожежної команди отримав від керівництва УДСНС України у Чернігівській області сертифікат і ключі на пожежно-рятувальний автомобіль, посвідчення про проходження спеціальної підготовки, бойові рукавиці від польських колег. Символічний ключ відкриття відремонтованого пожежного депо вручила Любов Норикова.
Після урочистого перерізання стрічки з відкриття депо, настоятель місцевої Свято-Успенської Церкви ієрей Степан освятив приміщення місцевої пожежної команди та благословив особовий склад підрозділу.
Гості ж заходу мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників, а вихованці місцевого навчального закладу подарували гостям свята запальний національний танок, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.