Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 06:20:26

Територіальна громада отримала приміщення навчального закладу орієнтовною вартістю понад 5,2 млн грн

09.08.2019   07:56Агенцiя

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи, спрямовані на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства. Особлива увага та належне реагування забезпечується прокурорами при організації та забезпеченні освітнього процесу.

Нагадаємо, під час реалізації конституційних повноважень ювенальними прокурорами установлено, що при створенні однієї з об’єднаних територіальних громад Прилуцького району приміщення дошкільного навчального закладу з ігровим майданчиком вартістю понад 5,2 млн грн залишилося непереданим у комунальну власність.

Даний об’єкт освітнього спрямування раніше перебував у користуванні реформованого сільськогосподарського підприємства, яке в подальшому збанкрутіло.

Реагуючи на виявлені порушення законодавства, з метою відновлення порушених прав та інтересів членів об’єднаної територіальної громади та держави, Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено позов, який рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду було задоволено в повному обсязі.

Наразі селищною радою прийнято рішення про прийняття зазначеного об’єкта нерухомості у комунальну власність та оформлення за собою права власності на вказану будівлю.

Робота з зазначених питань триває, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини