В Новгороді-Сіверському поліція вилучила арсенал боєприпасів
Житель райцентру незаконно зберігав удома різноманітну номенклатуру боєприпасів – від набоїв до мін і снарядів різних калібрів.
Кримінальна поліція отримала інформацію, що мешканець Новгорода-Сіверського зберігає у власному помешканні зброю та боєприпаси. Під час проведення санкціонованого обшуку в обійсті громадянина інформація підтвердилася.
Вибухотехніки виявили чимало боєприпасів часів Другої світової війни, зібраних господарем за допомогою металодетектора на місці боїв поблизу райцентру. Серед вилученого поліцією – кількасот гвинтівочно-кулеметних набоїв, 7 ручних осколкових гранат, 6 снарядів різних калібрів, 3 мінометні міни.
І хоча переважна частина боєприпасів мала видимі сліди корозії, вони становили реальну загрозу через достатні об’єми вибухівки всередині. Вилучені боєприпаси направлені на дослідження.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.