Проведено нараду з питань запобігання корупції
В Управлінні Держпраці у Чернігівській області проведено розширену нараду для посадових осіб Управління з питань запобігання проявам корупції та дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції поінформував посадовців про підсумки роботи Управління з питань запобігання корупції, ознайомив зі статистикою порушень антикорупційного законодавства у сфері державної служби і служби в органах місцевого самоврядування з початку 2019 року, окреслив цілі та завдання щодо подальшого вдосконалення антикорупційної діяльності.
У теоретичній частині наради учасники розглянули види та форми корупції, вимоги стосовно обмежень та заборон певних видів поведінки посадових осіб, зокрема: щодо використання службового становища, одержання подарунків, сумісництва і суміщення, спільної роботи близьких осіб тощо. Опрацювали питання реального та потенційного конфлікту інтересів.
Крім того, з метою перевірки рівня обізнаності у питаннях державної антикорупційної політики, учасники наради пройшли тестове опитування на знання Закону України «Про запобігання корупції», за результатами перевірки якого будуть прийняті відповідні рішення з оптимізації роботи Управління у цьому напрямку.
Начальник Управління Сергій Дорошенко вкотре наголосив на неприпустимості корупційних проявів на державній службі і закликав докладати максимум зусиль у реалізації державної антикорупційної політики.
Також він підкреслив, що без забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства державних службовців неможливе ефективне функціонування всієї антикорупційної системи та закликав присутніх при будь-яких питаннях, що можуть виникнути у державного інспектора під час здійснення службових повноважень, звертатися до головного спеціаліста з питань протидії корупції Управління для кваліфікованих роз’яснень.
Наприкінці заходу кожен учасник отримав друкований варіант відповідної пам’ятки щодо запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.