Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 11:39:28

44 удари виявилися смертельними

06.08.2019   08:09Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування стосовно чоловіка, який обвинувачується у заподіянні тілесних ушкоджень різного ступеню тяжкості.

Як з’ясувалося у ході досудового розслідування, 13 квітня 2019 року у м. Прилуки обвинувачений приєднався до компанії двох чоловік, які вживали спиртне. У ході розпиття алкоголю між чоловіками виник побутовий конфлікт, у ході якого зловмисник завдав 44 удари потерпілому, від яких він помер.

Потерпілого, від протиправного посягання на його здоров’я, намагався захистити товариш, та йому обвинувачений заподіяв тілесні ушкодження легкого ступеню.

Відразу після цього чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Його дії органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 125 КК України.

Наразі обвинувальний акт прокурором направлено до Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області для розгляду по суті, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини