Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 02:41:29

Тижневий дайджест від КП "Муніципальна варта"

05.08.2019   15:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчергове наголосив на тому, що територія міста повинна ретельно прибратися та доглядатися. Це питання обговорювалося на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 5 серпня, під час традиційної доповіді начальника КП "Муніципальна варта".

Віталій Хрустицький продемонстрував світлини з виправленими порушеннями правил благоустрою на території Чернігова, а також показав нововиявлені випадки.

Нові зауваження, зокрема, стосувалися прибудинкових територій, що обслуговує ТОВ «Габріель». За словами начальника КП «Муніципальна варта», керівник цього підприємства не реагує на зауваження. Він також попередив: якщо ситуація не буде виправлена, його штрафуватимуть.

- Ще раз запропонуйте цьому керівнику співпрацю. Якщо ж не буде у нього бажання до співпраці, тоді дійсно давайте піднімати питання, скликати збори мешканців, щоб запропонувати іншу кандидатуру директора. Іншої можливості вирішити це питання – немає, - запропонував міський голова.

Він також додав, що такі збори, до прикладу, можна провести у Міському палаці культури, куди запросити по 50 мешканців з 18 житлових будинків, що наразі обслуговує ТОВ «Габріель». Ці будинки розташовані переважно у мікрорайоні «Масани».

Владислав Атрошенко також підкреслив, що у цьому питанні потрібно, перш за все, налагодити робочі взаємовідносини, щоб кожен один одного почув і зрозумів проблематику, яка є.

- Якщо ця земля юридично відноситься до всіх будинків, які обслуговує це підприємство, тоді виникає питання: у чому позиція його керівника, - зауважив міський голова. – Якщо не буде ніякої перспективи налагодити стосунки – тоді проводьте збори.

По іншим питанням щодо порушення правил благоустрою по місту міський голова доручив керівникам ЖЕКів виправити протягом декількох днів, а у деяких - негайно їх вирішити. Він також запропонував: якщо у дворах багатоповерхових житлових будинків потрібно відновити столи та лавочки, то треба встановлювати якогось одного, але більш сучасного формату.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.