Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 22:15:48

За кермом серед білого дня з 2,03 проміле

29.07.2019   07:45Агенцiя

Такого водія виявили патрульні.

Інспектори зупинили автомобіль ВАЗ за порушення правил дорожнього руху, на вулиці Попудренко.

Під час спілкування з водієм, інспектори помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння. Останній погодився пройти огляд за допомогою приладу Драгер на місці. Результат тесту – 2,03 проміле.

У підсумку, на водія правоохоронці склали відповідні адміністративні матеріали, які в подальшому будуть скеровані до суду, інформує Патрульна поліція Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини