Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 01:56:12

Чернігівський ЦНАП надає 221 послугу

24.07.2019   08:20Агенцiя

Майже 1600 адміністративних послуг надається щодня у Центрі надання адміністративних послуг міста Чернігова. Такі дані навів начальник Управління адміністративних послуг Микола Овсяник під час звіту на щотижневій ранковій нараді в Чернігівській міській раді.

Кількість адміністративних послуг, яких можна отримати в ЦНАП (вул.Рокоссовського,20а), постійно збільшується. Наприклад, віднедавна ЦНАП почав здійснювати державну реєстрацію актів цивільного стану – шлюбів, розлучень та народження дітей.

Станом на липень налічується 221 адміністративна послуга, ознайомитися з ними можна за посиланням. Якщо порівняти з ЦНАПами в інших містах, то тільки 8% з них надають більше 200 послуг.

Найбільш популярні послуги за 6 місяців 2019 року: надання відомостей про склад сім’ї та/або зареєстрованих у житловому приміщені/будинку осіб, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання особи та ін.

Нагадаємо, що частину адмінпослуг можна отримати за допомогою електронних сервісів на веб-порталі https://www.admincher.gov.ua/.

Зокрема, вже зараз до 30% відвідувачів приходить після запису онлайн, за електронною чергою.

За перше півріччя до ЦНАП надійшло майже 228 тис звернень. Вони стосувалися видачі документів, консультацій та заяв. Середньомісячна кількість звернень становить 38 тис, порівнюючи з минулим роком кількість звернень зросла на 8 тис., інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини