Компетентна допомога множить шанси на успіх
Валентин втратив роботу, коли особисті обставини змусили його переїхати зі столиці до м.Чернігова. За освітою – еколог, до звільнення працював молодшим науковим співробітником в державній установі.
Після кількох місяців пошуку, друзі порадили Валентину звернутись за допомогою до центру зайнятості. Тут він отримав особистого помічника - кар’єрного радника, який зорієнтував щодо ситуації на місцевому ринку праці та допоміг скласти індивідуальний план пошуку роботи – комплекс спільних із центром зайнятості дій, покликаних сприяти працевлаштуванню.
Відтак звернення до центру зайнятості не звелося до пасивного перебування на обліку, а стало поштовхом до мобілізації власних сил задля досягнення поставленої мети – працевлаштування.
Під час одного з планових відвідувань центру зайнятості кар’єрний радник запропонував Валентину вакансію еколога. Роботодавець якраз шукав фахівця з контролю за дотриманням екологічного законодавства та проведення екологічної експертизи проектів.
Безробітний зацікавився пропозицією, проте його не покидали сумніви, пов’язані з відсутністю досвіду відповідної роботи. Такі ж сумніви були і у роботодавця, який хотів мати у штаті професіонала.
Допоміг сторонам визначитися кар’єрний радник. Провівши перемовини з роботодавцем, він запропонував організувати стажування безробітного безпосередньо на підприємстві. Отож протягом двох тижнів він навчався новій для себе роботі, а роботодавець мав змогу оцінити його здібності.
По закінченню стажування всі сумніви було розвіяно і Валентин був успішно працевлаштований. «Я радий, що знайшов роботу за своєю освітою і вдячний кар’єрному раднику за супровід і підтримку в моєму пошуку. Завдяки його компетентній участі я маю роботу, якою повністю задоволений!» - резюмує Валентин та радить усім, хто перебуває у пошуку, не зволікати, а звернутися за допомогою до фахівців, адже компетентна допомога множить шанси на успіх, інформує Чернігівський міський центр зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.