Чернігів: у р. Десна потонув чоловік
Обставини трагічного випадку та особу потонулого чоловіка встановлюють правоохоронці.
					23 липня о 13:25 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що працівниками Чернігівської водолазно-рятувальної станції у р. Десна нижче за течією від "Пішохідного мосту" було піднято на поверхню тіло чоловічої статі. 
Рятувальники ДСНС України звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування біля водойм, не заходити у воду напідпитку, не влаштовувати небезпечні ігри та слідкувати за розвагами дітей.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:33
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52
У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.
На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12
Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.
Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48
Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.