Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 липня до 8:00 19 липня 2019 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 2 особи постраждало.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В р. Десна біля с. Куковичі Менського району о 08 год. 30 хв. 18 липня виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловічої статі. Особа, обставини та причина смерті встановлюються. Для надання допомоги по підняттю тіла залучалося відділення 10 ДПРЧ м. Мена (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Мена о 21 год. 42 хв. 17 липня водій, керуючи автомобілем "Mercedes-Benz", не впорався з керуванням, здійснив зіткнення з припаркованим автомобілем "ВАЗ -21104". Внаслідок події два пасажира автомобіля "Mercedes-Benz" отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Менської центральної районної лікарні. Пасажир автомобіля, 1998 року народження, від отриманих травм померла в реанімаційному відділенні лікарні. Другій пасажир, після надання медичної допомоги, відпущений додому;
- в м. Козелець на перехресті вулиць Соборності та Родини Богомольців о 09 год. 27 хв. 18 липня водій, керуючи автомобілем "ВАЗ -2107", здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Козелецької центральної районної лікарні.
Пожежі – 6:
пожежі в житловому секторі – 2:
- с. Гмирянка Ічнянського району в господарстві по вул. Шкільній, 5 о 20 год. 20 хв. 18 липня сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стіни на площі 20 кв.м та майно. Причина пожежі та збитки встановлюються;
- в с. Шабалинів Коропського району в господарстві по вул. Богданівській, 41 о 23 год. 52 хв. 18 липня сталася пожежа господарчої будівлі (4х16 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 48 кв.м, 0,5 т грубих кормів та майно. Ймовірна причина пожежі - підпал;
пожежі на об’єкті – 1:
- в м. Сновськ по вул. 30 років Перемоги, 37 о 15 год. 25 хв. 18 липня сталася пожежа водонапірної вежі. Вогнем знищено дерев'яне риштування покрівлі на площі 8 кв.м. Причина пожежі та збитки встановлюються;
пожежі сухої трави та сміття – 1:
- біля с. Малківка Прилуцького району об 11 год. 55 хв. 18 липня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,005 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;
інші пожежі – 2:
- в м. Ніжин по вул. 3-й мікрорайон біля будинку №9 о 05 год. 40 хв. 18 липня внаслідок вибуху сталася пожежа гаражу (5х10 м, стіни цегляні, покрівля залізобетонна). Зруйновано конструктивні елементи гаражу по всій площі, вогнем пошкоджено майно, яке знаходилося в гаражу, легковий автомобіль "JEEP Grand Cherokee" та балкони квартир №1,2,4,5,7,10 поруч розташованого житлового будинку. Причина пожежі та збитки встановлюються. Травмовано громадянина Гресь О.В., 1995 року народження, якого доставлено до Ніжинської міської лікарні з опіками верхніх кінцівок 3-4 ступеня;
- біля с. Новий Білоус Чернігівського району о 16 год. 11 хв. 18 липня на відкритій території сталася пожежа скатів на площі 20 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 18 липня до 20 години 19 липня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, місцями слабкий туман, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 10-15º тепла, вдень 22-27º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, слабкий туман, вдень невеликий короткочасний дощ. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 11-13º тепла, вдень 24-26º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».