Друга лікарня облаштовує територію на потребу пацієнта
Чернігівська міська лікарня № 2 облаштовує територію. З останніх акцентів – у басейні висадили лілії, які чудовими квітками демонструють, що їм тут комфортно.
До речі, це не єдині його мешканці, лілії чудово вживаються із карасиками.
Людина – це завжди емоції, а коли людина хворіє, то вони не найкращі. Тому в медичному закладі активно працюють над тим, щоби перебування було комфортним і мотивувало пацієнта до життя. Більш того, паркову зону медичного закладу уподобали мешканці Чернігова, які проживають поблизу.
Басейн, де лілії цвітуть, має площу понад 600 квадратних метрів. Спочатку (а лікарня вже існує понад чверть століття) це була градирня – інженерна конструкція, яка використовувалася для роботи медичних кондиціонерів. Із часом обладнання застаріло як морально, так і фізично. На зміну йому прийшло більш сучасне. А об’єкту знайшлося естетичне використання. Дехто зі співробітників є заядлими рибалками, тому приносять рибу до басейну. Частину мальків закупили в рибгоспі. Риба живе в басейні з весни до заморозків, плодиться та множиться. Потім її випускають у річку Стрижень.
Пацієнти, відвідувачі медзакладу та співробітники у вільну хвилину із задоволенням відпочивають біля басейну. Досить часто біля споруди можна побачити мешканців прилеглих будинків, які гуляють із дітьми.
Помилуватися такою красою може кожен. Єдине, про що просять у медустанові, не смітити на території та не вигулювати собак, повідомила прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.